Localized Configuration (8.x-2.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Example
sk: Príklad

en: Other
sk: Ostatné

en: Global
sk: Globálny
