Localized Configuration (8.x-2.0-alpha6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Example
da: Eksempel

en: Other
da: Anden

en: Languages
da: Sprog
