Localized Configuration (8.x-2.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Example
gl: Exemplo

en: Other
gl: Outro

en: Languages
gl: Idiomas
