Localized Configuration (8.x-2.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: File
pt: Ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Example
pt: Exemplo

en: Other
pt: Outro

en: Languages
pt: Idiomas
