Localized Configuration (8.x-2.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Example
vi: Ví dụ

en: Other
vi: Khác

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Global
vi: Chung
