Localized Configuration (8.x-2.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Languages
ar: اللغات

en: Global
ar: عالمي
