Localized Configuration (8.x-2.0-alpha7) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: File
de: Datei

en: Settings
de: Einstellungen

en: Example
de: Beispiel

en: Other
de: Weitere

en: Languages
de: Sprachen

en: Example setting
de: Beispieleinstellungen
