Localized Configuration (8.x-2.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Other
nn: Andre

en: Languages
nn: Språk
