Localized Configuration (8.x-2.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Example
sv: Exempel

en: Other
sv: Övriga

en: Languages
sv: Språk

en: Global
sv: Globalt
