Localized Configuration (8.x-2.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Example
ca: Exemple

en: Other
ca: Altres

en: Languages
ca: Llengües
