Localized Configuration (8.x-2.0-alpha8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Languages
km: ភាសា
