Localized Configuration (8.x-2.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Example
oc: Exemple

en: Other
oc: Autre

en: Languages
oc: Lengas
