Localized Configuration (8.x-2.0-alpha8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Other
te: ఇతర

en: Languages
te: భాషలు
