Localized Configuration (8.x-2.0-alpha13) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Languages
be: Мовы
