Localized Configuration (8.x-2.0-alpha13) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Languages
hr: Jezici

en: Global
hr: Opće
