Localized Configuration (8.x-2.0-alpha13) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Languages
ku: زمانەکان
