Localized Configuration (8.x-2.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Other
lt: Kiti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Global
lt: Globalus
