Localized Configuration (8.x-2.0-alpha13) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Example
lv: Piemērs

en: Other
lv: Citi

en: Languages
lv: Valodas

en: Global
lv: Globāls
