localize (2.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Language
az: Dil

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Languages
az: Dillər

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Add language
az: Dil əlavə edin

en: language
az: dil

en: languages
az: dillər
