localize (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Code
bs: Kod

en: Languages
bs: Jezici

en: Add language
bs: Dodaj jezik

en: language
bs: jezik
