localize (2.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Domain
cs: Doména

en: Code
cs: Kód

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Languages
cs: Jazyky

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Add language
cs: Přidat jazyk

en: language
cs: jazyk
