localize (2.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Code
el: Κωδικός

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Add language
el: Προσθήκη γλώσσας

en: language
el: γλώσσα
