localize (2.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Domain
gl: Dominio

en: Code
gl: Código

en: Configuration
gl: Configuración

en: Languages
gl: Idiomas

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Add language
gl: Engadir un idioma

en: language
gl: idioma
