localize (2.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Domain
hu: Domén

en: Code
hu: Kód

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Add language
hu: Nyelv hozzáadása

en: language
hu: nyelv

en: languages
hu: nyelvek
