localize (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Languages
mr: भाषा

en: language
mr: भाषा
