localize (2.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Code
nn: Kode

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Languages
nn: Språk

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Add language
nn: Legg til språk
