localize (2.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Add language
sq: Shto gjuhë

en: language
sq: gjuha
