localize (2.0.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Code
bn: কোড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Add language
bn: ভাষা যুক্ত কর

en: language
bn: ভাষা
