localize (2.0.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Add language
bo: སྐད་རིགས་ཁ་སྣོན

en: language
bo: སྐད་རིགས
