localize (2.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Domain
da: Domæne

en: Code
da: Kode

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Languages
da: Sprog

en: Multilingual
da: Sprog

en: Add language
da: Tilføj sprog

en: language
da: sprog

en: languages
da: sprog
