localize (2.0.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Code
eo: Kodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Add language
eo: Aldoni lingvon

en: language
eo: lingvo
