localize (2.0.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Domain
eu: Domeinua

en: Code
eu: Kodea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Add language
eu: Gehitu hizkuntza

en: language
eu: hizkuntza
