localize (2.0.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Code
jv: Kode

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Add language
jv: Tambah bāsā

en: language
jv: basa
