localize (2.0.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Domain
pl: Domena

en: Code
pl: Kod

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Languages
pl: Języki

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Add language
pl: Dodaj język

en: language
pl: język

en: languages
pl: języki
