localize (2.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Label
ug: بەلگە

en: Code
ug: كود

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Languages
ug: تىل

en: Add language
ug: تىل قوشۇش

en: language
ug: تىل
