localize (2.0.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Languages
af: Tale

en: Add language
af: Voeg taal by

en: language
af: taal
