localize (2.0.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Code
am: ኮድ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Add language
am: ቋንቋ ጨምር

en: language
am: ቋንቋ
