localize (2.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Domain
ar: النطاق

en: Code
ar: الكود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Languages
ar: اللغات

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Add language
ar: أضف لغة

en: language
ar: اللغة
