localize (2.0.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Domain
et: Domeen

en: Code
et: Kood

en: Configuration
et: Seadistus

en: Languages
et: Keeled

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Add language
et: Lisa keel

en: language
et: keel
