localize (2.0.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Code
fi: Koodi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Languages
fi: Kielet

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Add language
fi: Lisää kieli

en: language
fi: kieli
