localize (2.0.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Domain
hr: Domena

en: Code
hr: Kôd

en: Configuration
hr: Postavke

en: Languages
hr: Jezici

en: Add language
hr: Dodaj jezik

en: language
hr: jezik
