localize (2.0.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Domain
ja: ドメイン

en: Code
ja: コード

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Languages
ja: 言語

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Add language
ja: 言語を追加

en: language
ja: 言語

en: languages
ja: 言語
