localize (2.0.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Domain
lt: Domenas

en: Code
lt: Kodas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: language
lt: kalba
