localize (2.0.5) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Weight
ms: Pemberat

en: Save
ms: Simpan

en: Code
ms: Kod

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Add language
ms: Tambah bahasa

en: language
ms: bahasa
