localize (2.0.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Domain
nl: Domein

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Languages
nl: Talen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: language
nl: taal

en: languages
nl: talen
