localize (2.0.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Domain
ro: Domeniu

en: Code
ro: Cod

en: Configuration
ro: Configurație

en: Languages
ro: Limbi

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Add language
ro: Adaugare limbă

en: language
ro: limba
