localize (2.0.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Language
si: භාෂාව

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Languages
si: භාෂා

en: Add language
si: භාෂාවක් ඇතුල් කරන්න
