localize (2.0.5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Domain
sk: Doména

en: Code
sk: Kód

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Languages
sk: Jazyky

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: language
sk: jazyk

en: languages
sk: jazyky
