localize (2.0.5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Code
sr: Кôд

en: Languages
sr: Језици

en: Add language
sr: Додај језик
