localize (2.0.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Code
ta: நிரல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Add language
ta: மொழியை சேர்

en: language
ta: மொழி
